Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: fuarcatering
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
İstanbul Fuar Catering Hizmetleri

İstanbul Fuar Catering Firmaları Kurumsal markaların en iyi şekilde kendilerini gösterebileceği yer şüphesiz fuar organizasyonlarıdır. Kendi yaptığı çalışmamaları Tüyap ve Cnr expo fuar gibi alanlarında catering firmaları vasıtasıyla ikram hizmeti alırlar. Bu ikramlar kimi full paket kimi mini paket olarak ikram firmaları tarafından sunulur.  Cnr fuar caterng hizmeti alırken şüphesiz alınan hizmetlere göre fiyatları değişik olacaktır. Peki bu maliyetleri neler etkiliyor merak ediyor musunuz?  Alınan hizmetlerin arasında ilk fiyatları önemli etkileyen unsurlardan biri kullanılan servis ekipmanlarıdır. Tüyap fuar catering servisi alırken kullanılan cam bardak ve porselen tabakları yıkama şansı olmadığı için yoğunlukta bunların düzenli olarak alınması ve tekrar bırakılması gerekir. Bu fuar alanı Lütfi Kırdar olsa da fark etmez tüm catering firmaları sabit bir fiyat uygular. Fiyatları etkileyen ikinci hizmet ise ikramların çeşitliği ara sıcakların pişirilmesi gibi etkenler olduğu için eleman sayısının da gerekecektir. Garson sayısını artırmak fiyatlara ek olarak sunulup sizlere teklifler halinde sunulacaktır. Eleman sayısı değil sadece stant için gerekli olan bistro masalar, sandalyeler, kahve makineleri gibi tüm kullanılacak olan ekipmanlar fiyatları etkileyeceği için seçiminizi ona göre yapmanız gerekir. Bu yüzden fuar catering fiyatları paketler halin de sizlere 2 günden başlayıp fuar süresince 8 güne kadar ortalama sunuluyor. İlk olarak yapılması gereken İstanbul catering firmaları arasında anlaşma yapmadan önce anlaşılır teklifler almaktır. Sade teklifler sizin kafanızı yormadan seçim yapmanızı özellikle sağlayacaktır.  Fuar catering kokteyl hizmeti sunan firmalar arasında bizde sizlere birkaç teklif sunabiliriz. Satış temsilcimizin talep ettiğiniz takdirde size en uygun paketin sunumunu sağlayacaktır.


Catering Firmaları

Catering Firmaları Türkiye genelinde cnr expo, tüyap fuar merkezi, Lütfi Kırdar kongre merkezi benzeri fuar alanlarında catering firmaları en büyük destekçiniz.  Fuar katılımcısı olarak markanızı tanıtırken sizlere kolaylık sağlayan firmalar sizlere sunduğu mobil ikramlarla inanılmaz kolaylık sağlıyor. Peki, bu firmaları diğer ikram sağlayan firmalar arasında büyük özellikler neler. Öncelikle restoran, cafeler yiyecek ve içecek sağlayan yerler sizlere hazır olarak ürünleri getirir ve kendi yerlerinde ikram hizmeti sağlar. Fakat catering firmaları siz neredeyseniz onlar oradır yan fuar alanında ürünleri hazırlar, pişirir ve şık sunumlar yapar. Bu yüzden catering firmaları yaptığı çalışmalarla tüm kurumsal markaların tercih sebebidir. Tabi sadece fuarlar için catering hizmeti olarak düşünmemek gerekir çoğu zaman iş toplantıları, seminer, konferans gibi birçok alanda çalışmalar yaparlar. En büyük özellikleri ise sundukları ikramların kalitesidir. Ürünleri günlük olarak fuar alanlarına getirir ve taze olarak servis ederler. Çalışma personeller ise garson ve servis elemanlarından oluşur genellikle siyah pantolon , beyaz gömlek ve önlüktür.  En güzel ikramları sizlere katılımcısı olduğunuz fuarlarda sadece catering firmaları yapabilir. Ellerindeki şık ekipmanlarla ikramların yanı sıra porselen tabaklar ve cam bardak çeşitleri de oldukça fazladır. Ayrıca çoğunun hazır fuar catering paketleri vardır sizlerin fazla zamanına almadan seçim yapmanız açısından fikirler verirler. Bu hazır paketleri de kampanyalı olarak sunarlar 4 gün olarak birçok catering hizmeti veren şirketten fiyatları alabilirsiniz.  Sadece ikram organizasyonu değil masa, sandalye, hostes gibi ekipmanlarda sizlere sağlamaktadırlar.


Fuar Catering Organizasyon

Catering FirmalarıFuar alanında tüm hazırlıkları yaptığınızda sadece Catering Organizasyon Firmaları tarafından bir hizmete ihtiyacınız varsa tüm personel ve yiyecek servisini biz yapabiliriz. Farkındayız sizler için gelecek olan konuklarınızın özenle karşılanması ve sorunsuz bir fuar geçirmeniz şirket olarak çok önemlidir. Planlama ve çalışmamızı buna göre sıralıyoruz ve ekibimizi ona göre seçiyoruz.  Devamlı olarak Catering Hizmeti verdiğimiz fuarlarda çok şey öğreniyoruz. Ve zaman içersinde yaptığımız çalışmaları ve hizmetleri değerlendirerek daha iyisi için planlamalar yapıyoruz. Öncelikle stant servis için Catering İkramları taze olması gerekir bunun için her sabah ürünleri yeniliyoruz. İçeceklerin ise kaliteli ve tanınmış markalar olmasına dikkat ediyoruz.  Stantta sıcak ikramlar için büyük çay otomatı bulunduruyoruz ki sıcak su sorun olmasın. Stant eğer yoğun olarak geçecekse bir adet fazla getirip yedek sorununu çözmüş oluyoruz.  Bizlere verdiğiniz masa sayısı ve ortalama gelecek olan ziyaretçilere göre personellerimizi ona göre bulunduruyor gerekirse fazlalaştırıyoruz.  Fuar günü başladıysa ve konuk sayınızdan tahmininden fazla geldi bunu hiç sorun etmenize gerek yok. Kendi ekipmanlarımızla olan bistro masaları fuar alanına getiriyor ve kurumsal renklerinizden oluşan örtülerle giydirerek bu sorunu çözmüş oluyoruz.  Kokteyl İkramları ise gerektiğinde çoğaltarak rahat bir fuar geçirmenizi sağlıyoruz. Catering Fiyatları size en uygun rakamlarla başlamasından bitişine kadar en dip fiyatlarla verilmektedir. En önemlisi Catering Firmaları arasında biz en iyi hizmet için günden güne kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.


DAMAK TADINIZA UYGUN FUAR KOKTEYL VE CATERİNG SUNUMLARI

Cnr Fuar Catering Hizmetleri Fuar Catering Hizmetleri başlığı alında Tüyap, CNR, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi gibi başlıca fuar alanlarında yıllardır sayısız referansa sahip ekibimiz, gerek ekipman kiralama ve teknik eleman temini ,gerekse fuar mutfak hizmetleri ve sıcak, soğuk ikramların servisi konusunda biz çok hizmet ile standınızda gerekli verimi alabilmeniz için destek vermektedir.

İstekleriniz ve seçimlerinizin rehberliği ile hazırlayacağımız menüler, damak adınıza uygun ikramlıklar, mezeler, atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk, alkollü ve alkolsüz içecekler ile zenginleştirilir.

Şeflerimiz ve ekibimizin olağanüstü becerileriyle hazırladıkları sıcak ve soğuk lezzetler, en isteksiz damakları bile sürükleyici bir biçimde, profesyonel servis elemanlarımız tarafından servis edilir.


LÜTFİ KIRDAR, CNR VE TÜYAP FUAR CATERİNG HİZMETİ

Tüyap Fuar CateringFuar organizasyonlarının bir bütün olduğunu, TÜYAP, CNR, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi  gibi özel fuar alanlarında gerek iş, gerekse kutlama için davet ettiğiniz konuklarınızı, önce sizlerin sonra RB Fuar Catering Organizasyonu adına kusursuz bir şekilde ağırlanması gerektiğini biliyoruz. Tercih edilmemizin gururunu, size layık olma sorumluluğundan ayırmıyoruz. Çalışma sistemimiz ve gayretlerimizin çıkış noktası, seçimlerini sizin yapacağınız teknik eleman ve ekipmanlar ile hazırladığımız fuar standında yapacağınız ürün lansmanı, marka tanıtımı, şirket sunumları ve toplantılarınızdan verimli sonuçlar almanız için nitelikli ortamlar hazırlamaktır. Fuar standınızda şirket temsilcileriniz ve konuklarınıza ev sahipliği yapabilecek fark yaratacak bir hizmet sunuyoruz. Çıtamızı daima yükselttiğimiz için memnuniyetinizi her zaman garantiliyoruz.


Fuar için Catering Kokteyl Hizmetleri

İstanbul Fuar CateringFirmamız TÜYAP, CNR Expo ( Dünya ticaret merkezi ),Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi, Feshane Uluslar Arası Fuar ve Kongre Sarayı, Wow Convention Center, Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi, Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi gibi Türkiye’nin en büyük fuar alanlarında catering hizmeti vermektedir. Fuar Kokteylleri için lezzetli menüler ve şık sunumlarla pratik çözümler kullanarak işinizi kolaylaştırır. Fuar için kokteyl organizasyonu gibi hizmetlerde özellikle en önemli ekipmanlardan biri kokteyl masaları ve süslenmesidir. Fuar Catering ve Kokteyl için size özel fikirler sunabiliriz. Fuar ikramları menülerimizde kuru pasta, kanepe çeşitleri, meyve salatası, meyveli kekler, pasta, cips, kabuksuz kuru yemiş gibi bir çok ikram bulunmaktadır. Fuar için açık büfe kahvaltı, şirket yemekleri, coffe break gibi bir çok menü ile hizmetinizdeyiz. Fuar Catering olarak amacımız sizin için stant içi yapacağınız ikramlarda titiz ve uzman bir ekiple çalışarak kaos dan uzak tutmaktır.


Fuar Catering ve Kokteyl İkramları

Fuar CateringFuar Catering Hizmeti nasıl yapılır diye düşünmeyin ajans ekibimiz sizin için tüm organizasyon planlamasını uygun bütçelerle sizin için gerçekleştirebilir. Fuar Catering Hizmeti için lütfen sitemizdeki fuar catering menüleri inceleyeniz. Fuar Catering hizmetleri için yapılması gerekenleri işinde uzman fuar hostesi, garson, servis elemanı, barmen, servis hostesi ekimiz sizin için gerçekleştirmededir. İstanbul fuar catering firması olarak tüm davetlileriniz için özel olarak tasarladığımız kokteyl masa süslemeleri ve çeşitli catering ekipmanları ile fuar ikram hizmeti vermekteyiz. Fuar catering 2005 yılından bu yana fuar ikramları, fuar malzemeleri kiralama,fuar mobilyası kiralama, fuar hostesi, fuar reklam hizmeti, fuar mutfak gereçleri kiralama, garson kiralama gibi sektörde tüm hizmetleri sizin için sağlamaktadır.


Fuar Organizasyon Hizmetleri

Fuar Tanıtım CateringFuar Organizasyon Hizmeti alanında siz değerli müşterilerimize vereceğimiz her hizmeti kendi bünyemizde barındırdığımız ekip ve ekipmanlarla sağlamakta, böylelikle sizlere uygun fiyatlara kaliteli hizmeti sunmaktayız.  Firma markalarını en öncelikli konumda, değerine uygun hizmetle taçlandırmayı hedef edindiğimiz tanıtım, organizasyon ve etkinliklerde gereken tüm titizliği fuar tarihi öncesi ve süresince göstermekle mükellef bir ekip ve kadro ile sizleri tanıştırıyor ve isteğinize en uygun modern düzenlemeleri hizmetinize getiriyoruz. ( FUAR TANITIMI ) Seçkin şirketlerin katılımcısı olduğu bu pazar ortamında  kendi isimlerini öne çıkarmaları için gereken reklam ve promosyon ürünlerinin dağıtımı, stand kokteyl dekoru, ağızları tatlandıracak ikramlar, sunum yapacak prezantabl çalışanlar, temizlik görevlileri, karşılama yapacak host ve hostesler, ses sahne sistemi, dansçı ve dans grubu, fuar kokteyl masası kiralama, fuar mobilya kiralama başlıcaları olmak üzere aradığınız tüm hizmetleri vermeye hazır bir bünyeye sahibiz. Fuar Koktyeli ve Catering Hizmetlerinde ajansımız sizlere tüm ekip ve ekipmanları konusunda hizmet vermektedir.


Fuar Kokteyl Organizasyonu

Fuar CateringFuar Kokteylleri ve Catering Hizmeti alanında tecrübesi tescilli, genç, dinamik ve sizlerle aynı dili konuşan müşteri temsilcilerimiz ve personelimizle sizlere uyum sağlayacak çalışmalar yapıyor, memnuniyetin sizin istekleriniz doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucu çıkacağını düşünerek fuar catering hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. (Fuar Catering Organizasyon ) Fuar catering firmamız gelişim ve değişime uygun yatırımları prensipleri arasında tutarak müşterilerimizin tüm organizasyonlarında tam kapasite hizmet verebilecek bir alt yapıya sahiptir. Fuar Kokteyl ve Organizasyonları için birçok seçeneğe sahip şirketimiz sizlerin kurumsal organizasyonlarını en iyi şekilde temsil edecek ekibiyle hizmet vermekten mutluluk duyar.


Fuar Catering Hizmetleri

Fuar Kokteyl OrganizasyonFuar Catering Hizmeti için çalışan servis personelinin profesyonelliği, giyimi, servis ekipmanlarının şıklığı, servis sunumlarının dekoratifliği de tarafımızdan titizlikle önemsenen prensiplerimizdendir. ( Fuar için Kokteyl Hizmetleri ) Taze servis için ise günlük yiyecek ve içecek servisinin kontrolünü gerçekleştiren ekibimiz sizler ve konuklarınıza sunulacak en taze ikram mönülerini tedarik etmektedir. İstanbul Fuar Catering Hizmetleri ) kendi alanında lider firmalarla çalışmakta, müşterilerimize bütçeleri doğrultusunda en sağlıklı lezzetleri, bu konuda uzmanlaşmış sunum ekibimizle şıklığı ve kaliteyi de dahil ederek huzurlarınıza getirmeyi hedeflemekteyiz.


Fuar Catering Ekip ve Ekipmanları

Fuar KokteylFirmaların fuar stantlarına davet ettikleri konukları ve ziyaretçileri için tercih ettikleri ikramlar hem misafirperverliği hem de zevk kalitesini simgeler. ( Fuar Kokteyl Hizmeti )  Aynı zamanda ikramların çeşitliliği, sunumu ve sunum yapan personelin genel tavrı ve tarzı da bu bağlamda çok önemlidir. ( Fuar Catering ) Tüm ayrıntıları ekonomik, pratik, kaliteli ve şık çözümler ile sizlerin hizmetine sunan Fuar Catering Firma ekibimiz firmanızın genel hoşnutluğunu sağlamaya yönelik çalışmalar yapar. ( Fuar Catering Ekip ve Ekipmanları ) Fuar için ihtiyaç duyabileceğiniz stant hostesi, garson, fuar ikramları ( kuru pasta, kanepe çeşitleri, alkollü ve alkolsüz içecekler gibi tüm ekip ve ekipmanları fuar catering hizmetlerinde bulabilirsiniz.