Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: fuarcatering
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Tüyap - Cnr Fuar Catering

Fuar Catering Servisi İstanbul’da şüphesiz en büyük fuar alanına sahip 2 tane ayrı merkez var. Tüyap fuar merkezi ve Cnr Expo Fiar Center her yıl sayısız ziyaretçileri ağırlıyor ve dünyaca ünlü markaların tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Bu iki en büyük fuar alanları tabi sadece stant yeri verir ve diğer gerekli olan tüm ekipmanları ayrı firmalardan tedarik etmek gerekir. Çok özeniyorsunuz biliyoruz fuar alanına gelen konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istiyorsunuz. Çoğu zaman stant firmaları sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sağlıyor. Diğer yandan, catering firmaları var onlarla da görüşmek ve masa sayınıza göre ikram menüleri talep ediyorsunuz. He verilen fuar catering firmaları tarafından teklifler ve paketler hepsi farklı. Bu yüzden kafanız karışıyor en ucuz catering ikramlarımı yoksa bol menülü biraz fiyatı yüksek kokteyl ikramlarımı tercih yapamıyorsunuz. 

Fuar Catering İkramları Sizlerin tüyap, cnr fuar catering için ikram hizmeti almadan önce kısaca biraz aydınlatalım ve fiyatlar neye göre değişiyor pratik bilgiler verelim.  Önceliğimiz olarak servis ekipmanları ile başlayalım düşünelim kullan at olarak isimlendirdiğimiz karton malzemeler bir masada ne kadar şık durabilir ki. Öte yandan bir sorunumuz daha var çoğu fuar alanında bardak ve tabak yıkama gibi şansımız olmadığı için zengin ekipmanlar olması gerekli. Bunu donanımlı fuar ikram firmaları sizler için çözümünü bulmuş her sabah taze ürünler ile birlikte kullanılan cam bardak ve tabakları alınıyor kasalarla yenilerini veriyor. İşte bu gibi durumlar olduğu zaman otomatikman catering fiyatları da yükseliyor. Birçok gördüğümüz catering teklifleri hep kullan at malzemelerden veriliyor.

Fuar Catering - Cnr - TüyapProfesyonel bir firma bunu kolayca önüne geçip sizlere her sabah tüm servis gereçlerini tedarik ediyor. Sonrasında ise fuar kokteyl ve catering ikramları geliyor neden bu kadar çok kuru pasta kullanılıyor. Kurabiye bir kahve yada çay gibidir saklaması kolay ve her sabah yenilenmesi gerekmez bu yüzden kanepe, ekler, poğaça gibi ikramlar kullanıldığında fiyatlar yükselir. Bu yüzden aldığımız fuar catering ikram paketlerinin fiyatlarına baktığımız gibi birazda menü çeşitleri ve sunumlarına bakmamız gerekiyor. 

Bu ister cnr, ister tüyap fuar catering olsun hiç fark etmez iki fuar alanında servis ekipmanlarının temizlik açısından problemler olabiliyor. Tabi bu tüm fuar alanları için geçerli bir çok stant için yıkama musluğu verilmiyor cam bardak, tabak zahmetli bir iş olduğu için kullan at ürünler kullanılıyor. Ama ben gelecek konuklarım için daha iyisini istiyorum derseniz de biz sizin için tüm İstanbul genelindeki fuar organizasyonu için catering, kokteyl, ikram hizmetleri sunabiliriz.