Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: fuarcatering
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Fuar Ekip ve Ekipmanları

Fuar Ekip ve EkipmanlarıFuar Kokteyli Organizasyonu için dikkat çekici, şık ve ekonomik seçimler yapabilmeniz için Fuar Catering planlaması yapmak ve organizasyondaki detaylara dikkat etmek gerekir. Fuar İkram Hizmetini katılımcı firmalara veya fuar ziyaretçileri için gerçekleştirmek istiyorsanız Fuar Catering tüm hizmetleri ayırt etmeden sizler için gerçekleştirebilecek ekipmanlara sahiptir. Şık bistro masalar, zengin renk çeşitliliğine sahip masa örtüleri, lezzetli ikramlar, şık servis gereçleri ve seçkin görünümlü servis elemanları… İstanbul Fuar Catering Firması olarak fuar standınızdaki tüm organizasyon etkinliklerinde yol göstericiniz olacaktır. Profesyonel  Fuar ekipman kiralama hizmetimiz  başta İstanbul olmak üzere tüm yurt genelinde catering ve kokteyl organizasyonlarına imza atmaktayız.  Fuar CaterinFuar Ekipman Kiralamag Malzemeleri Kiralama hizmetimiz için sizde mail yoluyla teklif isteyebilir veya bizi arayarak müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Fuar Catering içecek ve yiyeceklerden müzik seçimi fuar standınız için aydınlatma ışıkları ayrıca stant süslemeleri, konukların ağırlanmasına kadar tüm hizmetleri sizlere uzman ekip ve ekipmanları ile sağılmaktadır. Fuar Catering Hizmetleri organizasyon alanında deneyimli ve bu alanda İstanbul genelinde tanınan bir organizasyon firmasıdır. Fuar Organizasyonlarında fuar kokteylleri, alkollü ve alkolsüz içecekler, atıştırmalık, çerezlerlerin yer aldığı açık büfe hizmetimizde mevcuttur.

-          Kokteyl Masası Kiralama: Cam Bistro Masa – Bistro Kokteyl Masası ( İstenilen renklerde örtü ve fiyonk ile birlikte )Fuar Catering İstanbul

-          4 Kişilik Cam Masa Kiralama ve Masa Üstü Çeşitli Süsleme Hizmeti.

-          Fuar Hostesi: İkram Dağıtımı ve Karşılama Hizmeti.

-          Fuar Tanıtım Mankeni ve Fotomodel Temini.

-          Ses Sistemi Kiralama: Fuar Standının özelliklerine göre 2 li sistemden başlayıp 16 lı hoparlör Sistemlerine kadar kurma ve seslendirme hizmeti.

-          DJ Hizmeti: türkçe pop, jazz, yabancı pop, rock, techno klasik gibi tüm arşiviyle istediğiniz tüm müzikleri Dj Servisi KiralamFuar Tanıtım Kokteylia hizmetimizde bulabilirsiniz.

-          Işık Sistemi Kiralama: Spot Işık – Lazer – Duvar Boyama Işıkları gibi tüm Ekipmanlarımız için bizi arayabilirsiniz.

-          Su Sebili Kiralama – Çay Makinesi – Otomat Kiralama gibi Ekipmanları Fuar Catering Hizmetlerinde sizleri bekliyor.

-          Bardak Kiralama – Çatal Bıçak Takımı – Fincan Takımı Kiralama – Kadeh Kiralama

-          Fuar Stant için Balon Süsleme Dekorasyonu ve Dijital Baskı Hizmeti.

-          Fuar Mobilyaları Kiralama: Koltuk Takımı Kiralama ve Çeşitli Oturma Takımı Kiralama Hizmetleri.

-          Fuar Kırmızı Halı Kiralama: Kırmızı halı istenilen uzunluğuna göre fiyatı değişmektedir.Fuar Malzeme Kiralama

-          Fuar Buzdolabı Kiralama ve Derin Dondurucu Kiralama Hizmeti.

-          Isıtıcı Soba Kiralama – Ufo Kiralama – Kiralık Çadır – Puf Kiralama  Hizmetleri.

-          Plastik Sandalye ve Masa Kiralama – Çay ve Kahve Otomatı Kiralama

-          Osmanlı Macunu Kiralama ve Dağıtım Hizmeti – Pamuk Şeker ( Pamuk Helva ) Arabası Kiralama Hizmeti.

-          Şerbetçi Kiralama – Limonatacı – Patlamış Mısır ( Popcorn) Arabası Kiralama ve Servis Edilmesi.

-          Kahveci Güzeli Arabası ve İkram Hostesi ile Dağıtılması.

-          Palyaço Kiralama Hizmeti – Broşür Dağıtım Elemanı – Kostümlü Maskot Kiralama.

-          Baskılı Balon Satışı ve Balonların Kostümlü Dağıtım Elemanları tarafından dağıtılması.

Fuarlar için kendi ekipmanlarımızda bulundurduğumuz Catering Hizmetleri dışında birçok seçenek mevcut. Mesela bir patlamış mısır arabası yada pamuk şeker makinesi bu ikramlar içinde bizden fiyat alabilirsiniz. Ya da her şey dahil olarak bunu nasıl yapacağımız sorarsanız şu şekilde anlatabiliriz. Gelecek konuklar için öncelikle Catering İkramları ve bir adet patlamış mısır arabası bunu size uygun pakete ekler ve fiyatlandırmayı bu hizmete göre sağlarız. Sadece pamuk şeker değil bistro masa ve çeşitli süsleme de ekleyebiliriz. Öneli bir iş yaptığımızın farkındayız bu yüzden kurumsal markaların kendilerine yakışır şekilde Catering Firmaları arasında en iyi hizmet için çalışıyoruz.  Seminer ve Konferanslara Şık sunumlar ve ikramlar sağlarken Catering Fiyatları sizin uygun paketler oluşturarak sağlıyoruz.