Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: fuarcatering
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Fuar Catering Firmaları

Fuar Catering Hizmetleri Fuar Catering Firmaları İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde katıldığınız fuar merkezlerinde en büyük yardımcınız. Birçok catering firmaları fuarlar için farklı organizasyon paketleri oluşturuyor. Bu paketler, fiyatlar neden hep aynı değil hiç merak ettiniz mi? Teklif alırken biliyoruz ki alacağınız hizmet kadar catering menü ikramları da önemli. Çok ayrıntı var yiyeceklerin hazırlanmasından taşınmasına kadar birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir. Özellikler fuar merkezlerinde en çok gördüğümüz kurabiye ikramları bunun sebebi en başta saklaması kolay olmasıdır.  Ama fabrikasyon olarak adlandırdığımız bu ürünleri çoğu zaman bütçeden kısmak için kullanılıyor. Kanepe, ekler gibi saklanması zor olan ürünleri her gün tazelemek gerektiği için çoğu catering firması, ajanslar tercih etmiyor. Sebebi her gün tazelenmesi gereken ürünlerin maliyetleri de önemli ölçekte artırmasıdır.  Doğal olarakta kurumsal firmalar için verilen teklifler artar bu yüzden sadece ikramların çeşitliği değil ürünlerin özel olarak günlük Fuar Catering Şirketiyapılması da çok önemlidir.

 Bu yüzden alınan fuar catering fiyatları kadar sunulan ayrıntılara dikkat edilmesi gerekir. Bir husus ikramların sunulma şeklidir yanı yiyecek ve içeceklerin servis ekipmanları ile sunulması önemlidir.  Örneğin bir çok katılımcı firma görmekteyiz ki karton bardak, kağıt bardak kullanıyor bu fuarda katılımcı firmanın prestij sarsacak hususlardan biri. Profesyonel olarak catering hizmeti sunan firmalar sizlere her sabah ikramların yanında temiz cam ve bardak getirir. Aslında bu tarz nedenlerden dolayı fiyatlar yükselir ya da düşer. Donanımlı catering şirketleri aslında her alanda katılımcı firmaların yardımcısı. Mesela bistro masa, ses sistemi, dj, karşılama hostesi, müzik grubu gibi bu say say bitmez çözüm üretirler. Ayrıca bazen fuarların ilk günlerinde birçok fuar kokteyl organizasyonu gerçekleştirir.

Catering HizmetiBu hizmeti iki ayrı şirketten hizmet almak gereksizdir. Gerçek çözüm üreten uzman firmalar sizlere tüm fuar boyunca her konuda destek olur ve sürekli olarak iletişim halinde kalarak çözümler sunarlar. Hep diyoruz ya ucuz etin yahnisi yenmez bu yüzden catering fiyatları kadar alacağınız hizmetin kalitesine de dikkat etmelisiniz.