Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: fuarcatering
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
İstanbul Fuar Catering

İstanbul Fuar Cateringİstanbul Catering Firmalar katıldığınız fuar merkezlerinde sunduğu ikramlarla en kolay hizmet alabileceğiniz tedarikçiniz. Fuarda neler ikram edilir, coffee break, ikram menüsü gibi faydalı ve pratik bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. En başta şu gerekir taze yiyecek ve içecekler olması her gün ürünlerin tazelenmesi. Bunu en başta söylememiz sebebi ise en önemli etken gelen konukların en iyi şekilde ağırlanması ve ikram verilebilmesi açısından çok önemlidir. Sunumlarda kullanılan malzeme kalitesi önemli tabi ama her ne olursa olsun gıda sağlığı her şeyin en başında geliyor. Şimdi sırayla anlatıyoruz fuarda en kolay ikram edebileceğiniz ürünler saatlerine göre farklılık gösterir. Mesela sabah saatlerinde kaşarlı poğaça, simit, sığara böreği gibi ürünler olabilir. Yanında ise domates, salatalık, beyaz peynir, zeytin tarzı hafif ürünler olursa emin olun hem çalışan personelleriniz hem de ziyaretçileriniz memnun kalacaktır. Fakat sallama olarak adlandırdığımız çayı fazla tercih etmemenizi öneriyoruz. Özellikle çay tiryakileri sallama çay içemezler bu yüzden demleme çay olmasına dikkat etmeniz gerekir. Öğle saatlerinde ise biraz daha tatlı ağırlıklı ürünler tercih İstanbul Fuar Catering Firmaları edebilirsiniz. Mesela kanepe çeşitleri, ekler, tortelat, baklama güzel olabilir. Bütçeniz yüksek ise ara sıcak olarak misket köfte, naggyt tavuk nefis ikramlardan olabilir.

Hazır yapılmış ürün değil de ürünleri stantta hazırlamak ikramların tadı açısından da önem taşır. Şimdi biraz fuar catering için ekonomi yapma açısından paylaşım yapalım. Fuar stant için 2 yada 3 servis hostesiniz varsa kahve otomatı almaya gerek yok bunu sizlere hazır olarak toz ürünlerle catering firmaları yapabilir. Ama stant için servis yapacak elemanız yoksa mutlaka almanız gerekir. Sizin için en iyi catering firmaları unutmayın ki cnr, tüyap, lutfi Kırdar, İstanbul fuar merkezi gibi yerlerde profesyonel olarak mobil hizmetler sunarlar. Bu hizmetleri alırken de birkaç tane önemli husus var onları da paylaşım.

İlk olarak alacağınız hizmetin kalitesine emin olmak için kullanılacak olan servis ekipmanlarını İstanbul Fuar Catering Şirketi kontrol edin.  Bunu kontrol etmek çok kolaydır mesela çay bardağı seti, fincan takımı, Türk kahvesi için fincanlar, meyve suyu bardakları ve porselen tabaklar bunlar listenizde yazıyor mu? Sonrasında ürün çeşitli önemli en güzel ikramları biliyoruz ki kanepe tarzı ürünler gösterilir. Ekler, meyveli tortelat gibi bir çok ürün çeşitli var bunları da kontrol etmeniz önemli. Ama fuar için küçük bir bütçe ayırdıysanız verilen teklifler arasında en iyi seçmenizi sağlayacak olan çeşitlere dikkat etmeniz yeterli olacaktır.  Biz fuar için kokteyl organizasyonu olsun yada catering hiç fark etmez. Sizler için boş bir stant olsa bile bunu birkaç saat içinde harika bir kokteyl mekanı haline getirebiliriz. Bizimde sizlere hazırladığımız fuar ikram paketleri var bu satış temsilcimizle görüşerek kolayca teklif isteyebilirsiniz.